Реклама на авто

Реклама на авто у Харкові: від мобільності до зростання продажів

Обклеювання та Брендування автомобіля рекламою в Харкові – так само популярне серед підприємців, як і друк візиток. Ваша комерційна пропозиція, презентація продукту та контакти завжди з вами. Особистий та комерційний транспорт – значна стаття видатків, які можна легко окупити. Ви витрачаєте на паливо, техобслуговування, ремонти, але розмістивши рекламу на машині, отримуєте постійне просування в режимі 24/7 без витрат на оренду рекламного місця. Ціна обклеювання реклами на авто доступна і окупає себе сповна.

3 причини замовити брендування транспорту в РА «Дана»

  • Обклеювання автомобіля рекламою – це ефективно. Кількість показів оголошення становитиме від 30 до 70 тисяч на день. Таких результатів не дає жодного виду просування. Ми допоможемо визначити цільову аудиторію, створити привабливий дизайн та правильне рекламне послання. Ваше авто стане не лише корисним рекламним носієм, а й привабливим учасником дорожнього руху.
  • Економія. Вам не потрібно сплачувати щомісячну трансляцію, оренду рекламної площі. Ви одноразово вкладаєте у брендування авто і отримуєте постійні покази, звернення та зростання продажів.
  • Комплексність. Виконуємо роботи під ключ. Ви ставите завдання, ми створюємо макет, після затвердження друкуємо його на плівці і обклеюємо транспорт. За бажанням ви можете проконтролювати кожен етап роботи.

Виготовлення реклами на авто у Харкові: широкий вибір у РА «Дана»

Ще одна перевага співпраці з нашим рекламним агентством – можливість вибрати оптимальний варіант брендування. Одним із найбільш затребуваних у Харкові залишається реклама на задньому склі автомобіля. Вона завжди на очах у пішоходів, машин, які їдуть чи паркуються за вами, стоять у пробці. Ви самі не раз помічали на задньому склі автомобілів логотипи та контакти студій танців, турагентств, бюро перекладів та інших організацій. Впевнені, що реклама на легковому авто у місті привертала увагу і ви замислювалися про подібне рішення.

         Великі комерційні компанії та перевізники часто замовляють рекламу на

         бортах газелей.

Залежно від цілей та бюджету ми допоможемо вам реалізувати оптимальний варіант:

  • Бортове та тентове розміщення інформації. Може бути наклейка на скло, аерографія або опис кузова.
  • Повне та часткове брендування автомобіля якісними наклейками, фарбам яких не страшні ні сніг, ні сонце.

Автовініл та перфоплівка при відмінній стійкості до погодних умов досить просто знімається вручну. При необхідності демонтажу, ви можете здійснити його самостійно або звернутися до наших майстрів.

Доступна ціна, стислий термін, багаторічний досвід – головні причини, чому після першого звернення до РА «Дана» легко залишитися постійним клієнтом.

Будьте впізнавані у Харкові, просуйте свій бізнес із РА «Дана»!

          Ціна обклеювання авто рекламою в Харкові

Види плівкиВартість друкуВартість монтажу за м.кв.
Комбінована плівка, термін експлуатації від 1 року330, 00 грн250, 00 грн
Авто плівка, термін експлуатації від 5 років550, 00 грн250, 00 грн
Оформлення скла авто перфо плівкою One Way Vision330, 00 грн250, 00 грн
Обклеювання Бортів Фур330, 00 грн90, 00 грн
Оренда боксу для монтажу *мити авто не потрібно300, 00 грн
Розробка макета та файлу під друквід 400 грн

* Пам’ятайте, оформлення кожного авто – це індивідуальне замовлення, яке красиво компонується з різних елементів підрізування та цілісних фрагментів плівки, і для кожного авто вартість розраховується індивідуально, виходячи з макета та заповнення площі авто.