Брендування вантажних авто

Брендування вантажних автомобілів у Харкові – вигідно, красиво, довговічно.

Уявіть, що ви бажаєте замовити рекламу на білбордах, які будуть розташовані по всьому місту? Ефективність – величезна, окупність – буквально з перших тижнів показу. Але ціна такого просування змусить переглянути своє рішення, якщо у вас є корпоративні чи особисті автомобілі. Брендування вантажних автомобілів у Харкові – це доступна альтернатива, яка охопить увагу всього міста, буде в рази дешевшою за білборди і набагато ефективнішою.

Брендування вантажного транспорту: доведена ефективність

Перша реклама на вантажівці з’явилася відразу ж на першому вантажному авто, що зійшов з конвеєра в 1896 році. Напис “Daimler Motoren Geselschaft Cannschtadt” рекламував автовиробника і не залишився поза увагою. Приклад був настільки заразливим, що незабаром виробники одягу, меблеві фабрики, постачальники продуктів розміщували зображення і логотипи своєї продукції на фургонах, що її перевозять.

З того часу минуло понад 100 років, а цей вид просування все також популярний.

За даними нового звіту Warc, який зібрав дані 96 країн та 12 ключових рекламних ринків, інвестиції у зовнішню рекламу окупаються для брендів. Звіт передбачає, що успішні бренди виділяють 13% свого медіа бюджету на зовнішню рекламу, а бренди з невеликим та середнім бюджетом схильні виділяти найбільші частки на зовнішню рекламу.

У Харкові таку послугу обирають за низкою можливостей:

 • Економічність. Жодних щомісячних платежів за оренду рекламного місця. Ви платите лише один раз – за друк макету та монтаж. Вкладені кошти оперативно окупаються та виправдовуються отриманим прибутком.
 • Зносостійкість. Ми всі бачили білборди, які після місяця під сонцем чи дощем втрачають яскравість. Це не загрожує наклейці на машині. Вона не вимагає додаткового догляду, зберігаючи при цьому відмінний зовнішній вигляд.
 • Привертання уваги. Мешканці центру та околиць, учасники дорожнього руху, водії, які стоять з вами у пробці – кожен зверне увагу на масштабну рекламу.

 • Додатковий заробіток. Приватні власники фур можуть використовувати свій транспортний засіб для розміщення рекламної інформації інших фірм

Від чого залежить ціна на брендування вантажних автомобілів у Харкові?

Менеджери РА Дана сформують найвигіднішу ціну для вас в залежності від цілей просування та бюджету. Отримавши від вас вимоги до макета та розміщення, ми оперативно розрахуємо вартість.

Ціна складається з таких складових:

 • Дизайн макету
 • Друк макету
 • Монтаж.

Жодних щомісячних платежів за трансляцію, тільки одноразова оплата та можливість користуватися рекламою від 1 до 5 років.

На вартість також впливає вигляд виконання. Доступні такі варіанти:

 • Плівка. Підходить для рефрижераторів. Використовуються лише якісні матеріали, додавання ламінації та спеціалізована автоплівка продовжить експлуатацію до 3 років. Не тьмяніє від сонця та опадів.
 • УФ-друк. Вибирають для оформлення ГАЗелей та інших авто. Забезпечить найвищу якість передачі кольорів. А також найтриваліший термін вигоряння фарби та експлуатації рекламного макета.
 • Друк на тенті. Вигідно та ефективно для фур та причепів. Здійснюючи поїздки між містами, ви збільшуєте покази та ефективність у кілька разів.
 • Виготовлення банера. Якщо ви використовуєте фуру, немає необхідності купувати новий тент для друку зображення на ньому. Ми виготовимо якісний банер, який буде надійно приварений нашими майстрами до наметів вашого авто.


Якщо ви шукали доступні рекламні послуги, що працюють на вас, то ви потрапили на правильний сайт. Звертайтеся до РА Дана, і ми допоможемо в реалізації будь-яких ваших рекламних завдань!