Реклама на вантажне авто

Реклама на вантажних машинах у Харкові

Реклама на вантажному авто – відмінний спосіб заявити про себе масштабно, надайте інформацію про свій бренд, товари, на кузові особистих вантажних авто. Просувайте компанію та бренд, без додаткових вкладень у рекламу та без територіальної прив’язки до одного місця.

Рекламне агентство «Дана» Харків – понад 10 років займаємося рекламою на всіх видах транспорту та надаємо послуги з обклеювання вантажних авто у Харкові будь-яких нестандартних розмірів. Бажаєте обклеїти бензовоз, бетоновоз, трактор – наші бокси для монтажу – ідеально для цього підходять, а співробітники мають досвід таких робіт та успішно впораються з поставленим завданням.

Довіряйте автомобілі професіоналам, звертайтесь до РА «Дана» Харків.

Послуги з обклеювання реклами на вантажних авто

  • Мобільність. Авто постійно переміщається, демонструє товар і торгову марку.
  • Масштабність. Площа рекламного сюжету від 10 до 30 кв.
  • Довговічність. Термін експлуатації рекламного сюжету від 2 до 5 років.
  • Рентабельність. Витрати на друк та монтаж окупляться протягом короткого терміну.

Вартість брендування вантажних авто у Харкові


Ціна обклеювання авто рекламою в Харкові

Види плівкиВартість друкуВартість монтажу за м.кв.
Комбінована плівка, термін експлуатації від 1 року330, 00 грн250, 00 грн
Авто плівка, термін експлуатації від 5 років550, 00 грн250, 00 грн
Оформлення скла авто перфо плівкою One Way Vision330, 00 грн250, 00 грн
Обклеювання Бортів Фур330, 00 грн90, 00 грн
Оренда боксу для монтажу *мити авто не потрібно300, 00 грн
Розробка макета та файлу під друквід 400 грн

Чому працювати з РА «Дана» Харків вигідно?

Зробили рекламу на вантажному транспорті понад 100 компаній. Агентство працює як добре налагоджений механізм. Вам не потрібно витрачати час на виміри вантажного авто, наш дизайнер вже має дані майже про всі види транспорту, не потрібно думати, як доїхати від мийки, не запиливши авто – ми зробимо це самі. Однозначно запропонуємо найбезпечніший спосіб обклеювання авто – щоб не травмувати кузов та фарбування, та якісно зробимо монтаж. Всі наші клієнти звертаються до нас знову, вже з наступними своїми машинами.

Терміни обклеювання вантажного авто

 

Робота з обклеювання та розміщення реклами на вантажному ділиться на три етапи:

  • Виготовлення макету та файлу під друк. Озвучуєте дані про свій авто і рекламований продукт, дизайнер робить кілька візуалізацій, як це виглядатиме на авто. Погоджуєте варіант, який найбільше подобається – це називається макет.
  • Дизайнер візуалізує макет у реальні розміри автомобіля та робить файл під друк, виходячи з якого менеджер може прорахувати метраж плівки для обклеювання вантажного авто. Це називається вартість друку плівки.
  • Обклеювання вантажного автомобіля. Усі ці роботи займають не більше тижня. Отримуєте готову рекламу на вантажному авто в оновленому вигляді.

Якщо вам потрібно обклеїти Бетоновоз, Газель, Фуру, Автобус, Мікроавтобус або просто причіп – звертайтесь до РА «Дана» в Харкові Не дорого та якісно зробимо рекламу на вантажному авто та будь-яких інших нестандартних автомобілях.