Реклама на легковому авто

Реклама на легковому автомобілі у Харкові

Реклама на легковому авто в Харкові – це динамічний, ненав’язливий, ефективний спосіб розміщення зовнішньої реклами. Якщо хочете привернути увагу до свого бренду, підвищити попит на послуги, чи просувати торговельну марку – замовте обклеювання авто у РА Дана Харків, і ваш автомобіль просуватиме продукт і приноситиме доходи.

Які переваги дає розміщення реклами на легковому автомобілі?

  • Яскравий дизайн, що привертає увагу і опис ваших товарів і послуг на кузові авто.
  • Тепер автомобіль працює як маленький білборд, без щомісячних плат за оренду, а зекономлені кошти залишаються в бізнесі.
  • Красива реклама, що рухається, привертає увагу приблизно 90% людей, тоді як стаціонарна – всього лише близько 18%, а авто може виявитися за день в різних місцях, і буде збільшувати охоплення аудиторії.
  • Ціна на обклеювання не висока та швидко себе окупає, і головне – ви одноразово оплачуєте друк та монтаж і ваш сюжет експонується від 1 до 5 років без додаткових витрат

Скільки коштує обклеювання авто рекламою у Харкові?

Вартість обклеювання легкового автомобіля розраховується індивідуально, і залежить від побажань клієнта, складності робіт, що виконуються. Ми зі свого боку завжди підкажемо, які частини авто краще заклеїти, щоб плівка прослужила довго, і які матеріали для цього краще використовувати.

Якщо виникли питання щодо технічної частини, телефонуйте, ціни на обклеювання авто в Харкові – представлені в таблиці нижче.

Види плівкиВартість друкуВартість монтажу за м.кв.
Комбінована плівка, термін експлуатації від 1 року330, 00 грн250, 00 грн
Авто плівка, термін експлуатації від 5 років550, 00 грн250, 00 грн
Оформлення скла авто перфо плівкою One Way Vision330, 00 грн250, 00 грн
Обклеювання Бортів Фур330, 00 грн90, 00 грн
Оренда боксу для монтажу *мити авто не потрібно300, 00 грн
Розробка макета та файлу під друквід 400 грн

Ціна обклеювання авто рекламою в Харкові

Які частини авто краще заклеювати плівкою та брендувати

  • Задня частина (заднє скло та багажник) – найоглядніша частина авто, під час руху транспорту, вона завжди задіяна при виготовленні макета для реклами на авто.
  • Бокова частина (передні та задні двері, заднє та переднє крила) – найбільша, вони найкраще підходять для візуалізації та опису товарів та послуг.
  • Верхня частина (дах автомобіля) – вона видна з вікон багатоповерхівок і є стильною родзинкою брендування. Всі ці частини авто задіяні дизайнером під час виготовлення макета.

Реклама на легкові авто з РА «Дана» Харків

Працювати з рекламною агенцією «Дана» – вигідно, недорого, якісно та швидко. Займаємося брендуванням транспорту понад 10 років, і знаємо всі нюанси, розповімо яку плівку краще вибрати, недорого та якісно зробимо обклеювання вашого авто за вигідною ціною і ви обов’язково станете нашим постійним клієнтом.

Для співпраці не обов’язково їхати в офіс, достатньо зателефонувати з менеджером, озвучити дані про марку свого авто і послуги, що надаються – дизайнер зробить кілька візуалізацій, як виглядатиме ваш автомобіль вже з рекламою.

На узгодження макету, вибір плівки, друк сюжету та безпосередньо монтаж – піде не більше семи календарних днів, і в обумовлений день Ви приїжджаєте до нас на монтаж та обклеювання. За часом брендування займає 7-8 годин і ваш автомобіль в оновленому вигляді. Результат вам точно сподобається.

Якщо давно хотіли зробити рекламу на авто під ключ – звертайтесь до РА «Дана» Харків, довіряйте професіоналам.