БРЕНДУВАННЯ ТРАНСПОРТУ
ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ

Відгуки

Директор РЦ «Шато Ледо» Харків
  Директор РЦ «Шато Ледо» Харків

  Юрій Мкртчан

  Роботою компанії дуже задоволений, всі замовлення виконуються вчасно. Найкращі ціни – як на розміщення, так і на друк. Чуйна менеджер Ольга завжди готова допомогти і знаходити рішення з будь-якої складної ситуації.

  Маргарита Бабаєва
   Маргарита Бабаєва

   Маркетолог

   Знаєте , як кажуть-знайшов хорошу команду, значить пів справи зроблено! Ось і у мене 2 роки тому з’явилися нові люди в команді, компанія Дана і наш менеджер Ольга. Свою співпрацю почали з брендування машини, з першого дня робота пішла легко і комфортно. Ми відправляли багато машин, замовляли окремо рекламу, зараз вже перейшли і на іншу продукцію (каталоги, наклейки та інше). На наш загальний жаль, ми з тих замовників, яким все вічно потрібно на вчора, так ось з цією компанією я знаю, що завжди потраплю в потрібні терміни з максимально відмінною якістю замовленого продукту, навіть якщо ми макети підтверджуємо вночі, а вранці до 10 вони вже потрібні. Хочу сказати спасибі всім співробітникам компанії, в усіх напрямках, які працюють з нашими замовленнями, вам-окрема подяка від мене за терпіння і відмінну роботу!! Добре коли є такі компанії і співробітники, коли ти розумієш, що за твоє замовлення переживають більше ніж ти сам!

   Наталія Лобінцева
    Наталія Лобінцева

    Керівник відділу маркетингу, група компаній

    Дякуємо за надійну співпрацю, яка триває вже майже 8 років. Завжди максимальна вірна та лояльна інформація. Завжди приємне спілкування. Завжди виконані зобов’язання.